حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌

شناسه : 15352 12 مرداد 1400 - 14:26 76 بازدید ارسال توسط : منبع : پایگاه‌اطّلاع‌رسانی‌دفتر‌مقام‌معظّم‌رهبری

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر مقام معظّم رهبری، مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌ با حضور سران و مسؤولان نظام در حسینیه امام خمینی رضوان‌الله‌تعالی‌علیه برگزار شد. در ابتدای این مراسم وزیر کشور، آقای عبدالرضا رحمانی فضلی گزارشی از برگزاری سیزدهمین […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر مقام معظّم رهبری، مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌ با حضور سران و مسؤولان نظام در حسینیه امام خمینی رضوان‌الله‌تعالی‌علیه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم وزیر کشور، آقای عبدالرضا رحمانی فضلی گزارشی از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران به محضر رهبرانقلاب اسلامی ارائه کرد و در ادامه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیّد ابراهیم رئیسی ضمن أخذ حکم تنفیذ از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به سخنرانی پرداخت و در پایان نیز حضّار از بیانات مقام معظّم رهبری بهره بردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.