حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

“تنفس در بی نهایت” منتشر شد

شناسه : 15102 10 مرداد 1400 - 9:11 46 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، کتاب داستانی “تنفس در بی نهایت” با محوریت دوران زندگی امام هادی علیه‌السلام منتشر شد. کتاب “تنفس در بی نهایت” شامل ۴۰۰ صفحه داستان می‌باشد که دوران دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام علی‌النقی علیه‌السلام را در ذهن […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، کتاب داستانی “تنفس در بی نهایت” با محوریت دوران زندگی امام هادی علیه‌السلام منتشر شد.

کتاب “تنفس در بی نهایت” شامل ۴۰۰ صفحه داستان می‌باشد که دوران دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام علی‌النقی علیه‌السلام را در ذهن مخاطبان خود به تصویر می‌کشد.

اثر حاضر که توسّط انتشارات جمکران به زیور طبع آراسته شده، روایتگر فضای سیاسی حاکم بر جامعه اسلامی از کوچه پس کوچه های اصفهان تا سامرا در قرن سوم است و خفقان تحمیل شده توسط حکومت بنی عباس را بیان می‌کند.

علاقمندان برا تهیه کتاب “تنفس در بی‌نهایت” می‌توانند به نشانی اینترنتی www.ketabejamkaran.ir مراجعه و کتاب را سفارش دهند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.