حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

ثبت نام واکسیناسیون سنین ۵۵سال به بالا

شناسه : 15105 10 مرداد 1400 - 9:11 36 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، در ادامه فرایند واکسیناسیون عمومی این بار نوبت به افراد ۵۵ سال به بالا رسید. بر اساس این گزارش سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون به نشانی salamat.gov.ir  برای ثبت‌نام افراد ۵۵ سال به بالا (متولدین ۱۳۴۵ و قبل از آن) فعال شد. […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، در ادامه فرایند واکسیناسیون عمومی این بار نوبت به افراد ۵۵ سال به بالا رسید.

بر اساس این گزارش سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون به نشانی salamat.gov.ir  برای ثبت‌نام افراد ۵۵ سال به بالا (متولدین ۱۳۴۵ و قبل از آن) فعال شد.

متولدین سال ۱۳۴۵ و قبل آن می‌توانند با مراجعه به سایت salamat.gov.ir و انتخاب استان و ثبت اطلاعات لازم نسبت به ثبت نام اقدام کرده و در نوبت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند.

همچنین متولدین ۱۳۴۶ تا ۱۳۵۵ که ساکن استان‌های بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان هستند نیز می‌توانند برای ثبت نام در سامانه اقدام کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.