حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

یک شرکت نفتی در عراق مورد حمله موشکی قرار گرفت

شناسه : 15108 10 مرداد 1400 - 9:10 37 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، یک شرکت نفتی در عراق مورد حمله موشکی ناشناس قرار گرفت. بر اساس گزارش یک مقام امنیتی افراد ناشناس با یک فروند موشک، داخل مقر شرکت پالایش شمال در استان صلاح الدین را هدف قرار دادند که البته خسارتهای مادی و […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، یک شرکت نفتی در عراق مورد حمله موشکی ناشناس قرار گرفت.

بر اساس گزارش یک مقام امنیتی افراد ناشناس با یک فروند موشک، داخل مقر شرکت پالایش شمال در استان صلاح الدین را هدف قرار دادند که البته خسارتهای مادی و انسانی به همراه نداشت.

این مقام امنیتی استان صلاح الدین که نامش فاش نشده است افزود: نیروهای امنیتی، تحقیقات سریعی را در این خصوص به منظور شناسایی محل دقیق پرتاب موشک و افرادی که در آن دست داشتند، آغاز کرده است.

شرکت پالایش شمال شامل تعدادی از پالایشگاه های نفتی از جمله پالایشگاه بیجی که بزرگترین آن‌ها است، می باشد که این پالایشگاه از سه یگان تولیدی با میانگین تولید روزانه ۱۰۰ هزار بشکه تشکیل شده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.