حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

جشن و پایکوبی مردم نیجریه در پی آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی

شناسه : 15111 10 مرداد 1400 - 9:09 32 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شیعه‌نیوز، به دنبال تبرئه شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر شیعیان نیجریه، در دادگاه و آزادی وی از زندان مسلمانان نیجریه در نقاط مختلف با جشن و پایکوبی شادی خود را ابراز کردند. بر اساس این گزارش مسلمانان نیجریه در برخی شهر‌های این کشور […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شیعه‌نیوز، به دنبال تبرئه شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر شیعیان نیجریه، در دادگاه و آزادی وی از زندان مسلمانان نیجریه در نقاط مختلف با جشن و پایکوبی شادی خود را ابراز کردند.

بر اساس این گزارش مسلمانان نیجریه در برخی شهر‌های این کشور از جمله زاریا، کانو، بوشی و بورنو در شمال نیجریه به محض شنیدن خبر آزادی شیخ زکزاکی و همسرش به خیابان‌ها ریختند و جشن گرفتند.

گفتنی است شیخ ابراهیم زکزاکی و همسرش بدون اینکه اتهامی در خصوص آنان اثبات شود، حدود شش سال در زندان به سر بردند. سرانجام دادگاه نیجریه شیخ زکزاکی و همسرش را از کلیه اتهامات در ارتباط با کشتار زاریا در شمال نیجریه تبرئه کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.