حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

اداره اطلاعات کربلا در آتش سوخت

شناسه : 15113 10 مرداد 1400 - 9:08 34 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شیعه‌نیوز، بخشی از اداره اطلاعات و امنیت عراق در استان کربلا طعمه حریق شد و خساراتی نیز به بار آمد. بر اساس این گزارش، یک منبع امنیتی اعلام کرد که جمعه شب، ساختمان اداره اطلاعات و امنیت عراق در استان کربلا آتش […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شیعه‌نیوز، بخشی از اداره اطلاعات و امنیت عراق در استان کربلا طعمه حریق شد و خساراتی نیز به بار آمد.

بر اساس این گزارش، یک منبع امنیتی اعلام کرد که جمعه شب، ساختمان اداره اطلاعات و امنیت عراق در استان کربلا آتش گرفت و بخشی از این این ساختمان تخریب شد.

نیروهای آتش‌نشانی و امدادی به سرعت در محل حاضر شدند و در حال اطفاء حریق هستند. همچنین نیروهای تحقیقاتی در حال بررسی علت و منشأ این واقعه میباشند و تاکنون هیچ گزارشی در این باره اعلام نشده است.

گفتنی است عراق در روزهای اخیر شاهد آتش‌سوزی های گوناگونی بوده است که از مهمترین آن‌ها می‌توان به آتش‌سوزی در بیمارستانی در ناصریه در استان ذی قار اشاره کرده که خسارات مالی و جانی بسیاری را به دنبال داشت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.