حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
به همت طلاب حوزه علمیه فخریه مروی صورت گرفت؛

فعالیت‌های تبلیغی حوزه علمیه فخریه مروی به مناسبت عید سعید غدیر خم

شناسه : 15037 06 مرداد 1400 - 10:12 123 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، فعالیت‌های تبلیغی حوزه علمیه فخریه مروی به مناسبت دهه ولایت، از عید قربان تا عید غدیر به همت جمعی از طلاب این حوزه علمیه با هماهنگی معاونت تهذیب در عرصه‌های مختلف انجام شد. بر اساس این گزارش طلاب حوزه علمیه فخریه مروی با برپایی غرفه‌هایی […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، فعالیت‌های تبلیغی حوزه علمیه فخریه مروی به مناسبت دهه ولایت، از عید قربان تا عید غدیر به همت جمعی از طلاب این حوزه علمیه با هماهنگی معاونت تهذیب در عرصه‌های مختلف انجام شد.

بر اساس این گزارش طلاب حوزه علمیه فخریه مروی با برپایی غرفه‌هایی در بازار بزرگ تهران از قشرهای مختلف مردم پذیرایی کردند تا مردم خاطره‌ای شیرین از عید سعید غدیر خم در ذهن داشته‌باشند.

همچنین مراسم جشن خیابانی در نزدیکی غرفه‌های پذیرایی برگزار شد و حجت‌الاسلام‌والمسلمین رمضانی به سخنرانی و حاج امیر عبّاسی به مدیحه‌سرایی پرداختند.

در بخش دیگری از این فعالیت‌ها، غرفه‌ای برای کودکان ایجاد شد که کودکان در آن حضور می‌یافتند و با رنگ‌آمیزی و نقاشی هدیه دریافت می‌کردند و همچنین طلاب با توزیع بادکنک‌هایی با طرح غدیر سعی در ترویج فرهنگ غدیر در میان کودکان و نوجوانان داشتند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.