حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

مسابقه کتابخوانی “سبک زندگی علوی” همراه با اهدای جوایز نفیس

شناسه : 14834 26 تیر 1400 - 16:02 253 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، موسسه صراط مستقیم (دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله تحریری دام‌ظلّه) به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر با هدف تبیین و تبلیغ سبک زندگی علوی و نشر معارف امیرالمؤمنین علیه السلام، مسابقه “سبک زندگی علوی” را برگزار می‌نماید. علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، موسسه صراط مستقیم (دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله تحریری دام‌ظلّه) به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر با هدف تبیین و تبلیغ سبک زندگی علوی و نشر معارف امیرالمؤمنین علیه السلام، مسابقه “سبک زندگی علوی” را برگزار می‌نماید.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه تا عید غدیر فرصت دارند مجلّد اوّل از کتاب أربعمائه، با موضوع سفارشات گوناگون امیرالمومنین علیه السلام به اصحابشان را با ۳۵٪ تخفیف و ارسال رایگان از طریق سایت صراط مستقیم تهیه کنند.

سوالات مسابقه در روز عید غدیر در سایت صراط مستقیم منتشر می‌شود و مخاطبین تا روز عید مباهله فرصت دارند به سوالات پاسخ دهند.
قرعه کشی در روز عید مباهله انجام می‌شود.

روش‌ تهیه کتاب أربعمأئه با ۳۵٪ تخفیف تا عید شریف غدیر از طریق لینک زیر:

https://ppng.ir/d/uMeo

لازم به ذکر است به قید قرعه به ۱۱۰ نفر از برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.