حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

شروع اعمال حج ۱۴۴۲

شناسه : 14856 26 تیر 1400 - 16:00 55 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس عملیات حج تمتّع ۱۴۴۲ با حضور ۶۰هزار نفر از ساکن عربستان سعودی از فردا آغاز می‌شود. بر اساس این گزارش دولت عربستان به دلیل شیوع بیماری کرونا بیماری امسال تصمیم به محدود کردن تعداد زوار بیت‌ الله الحرام گرفته است […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس عملیات حج تمتّع ۱۴۴۲ با حضور ۶۰هزار نفر از ساکن عربستان سعودی از فردا آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش دولت عربستان به دلیل شیوع بیماری کرونا بیماری امسال تصمیم به محدود کردن تعداد زوار بیت‌ الله الحرام گرفته است و تنها ۶۰ هزار نفر از مردم این کشور در حج شرکت می‌کنند.

گفتنی است مسؤولان برگزای حج در جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اقدامات مختلفی از قبیل علامت‌گذاری محل حجاج در مسجد‌الحرام و جاهای دیگر و توزیع آب معدنی توسّط ربات و استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت هر وسیله نقلیه انجام داده‌اند.

همچنین تجمّع در مسیرها ممنوع می‌باشد و چادرهایی که برای زائران در منا در نظر گرفته شده به نحوی است که هر چهار زائر در یک چادر قرار بگیرند و برای هرکدام فضایی به وسعت حدّ اقل ۴ متر در نظر گرفته شده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.