حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×
در حوزه علمیّه فخریّه مروی صورت گرفت؛

مصاحبه با حجّت الاسلام والمسلمین مهاجری / چالش ها و فرصت های تبلیغ

شناسه : 14762 17 تیر 1400 - 11:15 244 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‎علمیّه‌فخریّه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیّه فخریّه مروی، این واحد طیّ مصاحبه‌ای با حجّت‌الاسلام و السملیمن محمود مهاجری، از اساتید حوزه علمیّه، با وی به گفت‌وگو پرداخت. بر اساس این گزارش حجّت‌الاسلام و السملیمن محمود مهاجری پیرامون امر تبلیغ و فرصت‌‍‌هایی که طیّ آن ایجاد می‌شود و همچنین چالش‌ها و موانعی که در […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیّه فخریّه مروی، این واحد طیّ مصاحبه‌ای با حجّت‌الاسلام و السملیمن محمود مهاجری، از اساتید حوزه علمیّه، با وی به گفت‌وگو پرداخت.

بر اساس این گزارش حجّت‌الاسلام و السملیمن محمود مهاجری پیرامون امر تبلیغ و فرصت‌‍‌هایی که طیّ آن ایجاد می‌شود و همچنین چالش‌ها و موانعی که در سر راه آن است به گفت‌گو پرداخته است.

این استاد حوزه همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با سرگذشت فردی به نام امیرسام که اخیرا توسّط وی در محضر آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته به دین اسلام و مذهب حقّه تشیّع تشرّف یافته‌است نکاتی را بیان داشت.

لازم به ذکر است این مصاحبه توسّط واحد رسانه حوزه علمیّه فخریّه مروی، مؤسّسه هنر هدایت، تهیّه و تدوین شده است.

.

.

مطالب مرتبط:

مشاهده فیلم کامل مصاحبه با حجت الاسلام والمسلمین مهاجری

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.