حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
از مجموعه بیانات مقام معظّم رهبری به چاپ رسید؛

کتاب “تمدّن اسلامی” به زبان صربی

شناسه : 14742 15 تیر 1400 - 9:23 185 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، کتاب “تمدّن اسلامی” برگرفته از بیانات رهبر معظّم انقلاب، به زبان صربی منتشر شد. این اثر شامل مجموعه‌ای از بیانات مقام معظّم رهبری با موضوعاتی از جمله بررسی ماهیّت و چگونگی تشکیل تمدّن تاریخی اسلامی، اهمیت علم در تمدّن اسلامی، […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، کتاب “تمدّن اسلامی” برگرفته از بیانات رهبر معظّم انقلاب، به زبان صربی منتشر شد.

این اثر شامل مجموعه‌ای از بیانات مقام معظّم رهبری با موضوعاتی از جمله بررسی ماهیّت و چگونگی تشکیل تمدّن تاریخی اسلامی، اهمیت علم در تمدّن اسلامی، خط نظام اسلامی، خط رسیدن به تمدّن بزرگ اسلامی، مراحل دستیابی به تمدن اسلامی و خطوط اصلی جهان‌بینی اسلامی و اجتناب از تقلید در راه تمدّن اسلامی ایرانی می‌باشد.

کتاب “تمدّن اسلامی” در قطع رقعی و در ۱۲۴ صفحه چاپ شده است و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای دامت‌برکاته و همچنین در فضای مجازی در دسترس علاقمندان قرار دارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.