حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

رونمایی از کتاب “نظریه نظام انقلابی”

شناسه : 14745 15 تیر 1400 - 9:22 81 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، کتاب “نظریه نظام انقلابی” اثر حجّت الاسلام خسروپناه با محوریّت منظومه فکری رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، رونمایی می‌شود. بر اساس این گزارش، کتاب “نظریه نظام انقلابی” در صدد آن برآمده تا مبانی فکری و اعتقادی، ویژگی‌ها، […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، کتاب “نظریه نظام انقلابی” اثر حجّت الاسلام خسروپناه با محوریّت منظومه فکری رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، رونمایی می‌شود.

بر اساس این گزارش، کتاب “نظریه نظام انقلابی” در صدد آن برآمده تا مبانی فکری و اعتقادی، ویژگی‌ها، دستاوردها، نقشه راه و اهداف نظریه نظام انقلابی را به صورت منظّم ارائه دهد و نظریه “نظام انقلابی” مبتنی بر ولایت فقیه و پیوندی عمیق با ساختار و نظامات نهادی و انقلابی و کارگزاران انقلابی در این اثر مورد بررسی قرار گرفته است.

گفتنی است مراسم رونمایی از کتاب “نظریه نظام انقلابی” روز دوشنبه ۱۴ تیرماه از ساعت ۱۷، با حضور مسئولین کشوری و لشکری در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.