حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

حملات موفّق نیروهای مسلّح یمن علیه ائتلاف سعودی

شناسه : 14689 08 تیر 1400 - 9:39 162 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی نیروهای مسلّح یمن از حملات موفّق موشکی و پهبادی علیه مواضع عربستان سعودی خبر داد. سرتیپ یحیی سریع در خصوص حملات پهبادی و موشکی نیروهای مسلّح یمن علیه مواضع ائتلاف سعودی در جنوب عربستان اعلام کرد: طیّ حملات اخیر، […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی نیروهای مسلّح یمن از حملات موفّق موشکی و پهبادی علیه مواضع عربستان سعودی خبر داد.

سرتیپ یحیی سریع در خصوص حملات پهبادی و موشکی نیروهای مسلّح یمن علیه مواضع ائتلاف سعودی در جنوب عربستان اعلام کرد: طیّ حملات اخیر، پادگان گارد ملی عربستان سعودی در منطقه نجران و مواضع نظامی در فرودگاه ابها و پایگاه ملک خالد مورد هدف قرار گرفت.

وی همچنین با اشاره به نوع تسلیحات مورد استفاده گفت: در این عملیات که در ۲۴ ساعت گذشته صورت گرفت از پنج فروند موشک بالستیک و پنج فروند پهپاد استفاده شد.

گفتنی است ائتلاف سعودی مدّعی شد که چند فروند موشک بالستیک و پهپاد هدایت شده از سمت یمن به جنوب عربستان سعودی را رهگیره و منهدم کرده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.