حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

حمله هوایی آمریکا به مناطق مرزی عراق و سوریه

شناسه : 14693 08 تیر 1400 - 9:39 177 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش آمریکا طیّ حملات هوایی مناطق مرزی عراق و سوریه را مورد هدف قرار داد. بر اساس این گزارش خبرگزاری رسمی سوریه اعلام کرد منطقه بوکمال در مرز سوریه و عراق مورد حملات هواپیماهای ناشناس قرار گرفته است. چندی پس […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش آمریکا طیّ حملات هوایی مناطق مرزی عراق و سوریه را مورد هدف قرار داد.

بر اساس این گزارش خبرگزاری رسمی سوریه اعلام کرد منطقه بوکمال در مرز سوریه و عراق مورد حملات هواپیماهای ناشناس قرار گرفته است.

چندی پس از آن وزارت دفاع آمریکا طیّ بیانیه‌ای مسؤولیت این حمله را قبول کرد و مدعی شده است که جنگنده‌های این کشور یک شنبه شب به وقت واشنگتن به دستور «جو بایدن»، رئیس جمهور این کشور، حملات دقیقی را به مناطقی در بوکمال در مرز سوریه و عراق انجام داده است.

وزارت دفاع آمریکا در این بیانه ضمن حمایت از حضور نیروهای ایالات متّحده در عراق مقصود این کشور را از حضور نظامیان خود در این مناطق، مبارزه با داعش و پشتیبانی از دولت‌ عراق بیان کرده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.