حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

دیدار وزیر امور خارجه بحرین با وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی

شناسه : 14670 08 تیر 1400 - 9:40 219 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، وزیر امور خارجه بحرین با وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در رُم پایتخت ایتالیا دیدار می‌کند. عبداللطیف الزیانی وزیر امور خارجه بحرین یکشنبه با یائیر لاپید، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در رُم پایتخت ایتالیا دیدار می کند. بنابر گفته سایت […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، وزیر امور خارجه بحرین با وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در رُم پایتخت ایتالیا دیدار می‌کند.

عبداللطیف الزیانی وزیر امور خارجه بحرین یکشنبه با یائیر لاپید، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در رُم پایتخت ایتالیا دیدار می کند.

بنابر گفته سایت عبری “والا” این دیدار اولین دیدار لاپید با یک مقام مسئول عربی از زمان اعلام تشکیل کابینه جدید اسرائیل است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که محور این دیدار و گفت‌وگو افتتاح محل سفارت اسرائیل در ابوظبی و همچنین کنسولگری این رژیم در دبی و همچنین همکاری‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری خواهد بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.