حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

دعوت داعش به هجوم علیه حماس

شناسه : 14642 05 تیر 1400 - 17:07 103 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، “ابو حمزه القرشی” سخنگوی جدید گروهک تروریستی داعش با انتشار یک فایل صوتی، ضمن هجوم علیه نیروهای مقاومت فلسطین، عناصر خود را به هجوم علیه حماس دعوت کرد. “ابو حمزه القرشی” با انتشار یک فایل صوتی به مدّت حدود ۳۸ […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، “ابو حمزه القرشی” سخنگوی جدید گروهک تروریستی داعش با انتشار یک فایل صوتی، ضمن هجوم علیه نیروهای مقاومت فلسطین، عناصر خود را به هجوم علیه حماس دعوت کرد.

“ابو حمزه القرشی” با انتشار یک فایل صوتی به مدّت حدود ۳۸ دقیقه، عناصر داعش را به حمله علیه جنبش حماس به خاطر ارتباطش با ایران دعوت کرد.

وی در این فایل صوتی، به صورت غیر مستقیم به هلاکت “ابوبکر شیکاو” سرکرده گروهک تروریستی “بوکوحرام” در نیجریه واکنش نشان داد و به شاخه گروهک تروریستی داعش در غرب آفریقا تبریک گفت و هلاکت سرکرده بوکوحرام را “نابودی فتنه خوارج” توصیف کرد.

همچنین سخنگوی گروهک تروریستی داعش، طرفداران این گروه در عراق را به افزایش اعمال تروریستی دعوت کرد و از عناصر این گروهک در سرتاسر جهان به ویژه در صحرای سینا در مصر و لیبی تشکر کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.