حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

نارضایتی سودان از نتایج توافق با اسرائیل

شناسه : 14512 27 خرداد 1400 - 9:10 99 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، دولت سودان از محقّق‌نشدن وعده‌های توافق سازش با این رژیم، ناراضی و سرخورده شده است. بر اساس اعلام یک شبکه تلویزیونی صهیونیستی، دولت سودان یکی از کشورهایی است که از نتایج عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و امضای توافق سازش […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، دولت سودان از محقّق‌نشدن وعده‌های توافق سازش با این رژیم، ناراضی و سرخورده شده است.

بر اساس اعلام یک شبکه تلویزیونی صهیونیستی، دولت سودان یکی از کشورهایی است که از نتایج عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و امضای توافق سازش راضی نیست و مأیوس شده است.

دولت سودان انتظاراتی درباره گسترش همکاری‌ها میان طرفین در زمینه‌های کشاورزی و فناوری داشت که پس از گذشت حدود هشت ماه از توافق با رژیم صهیونیستی شاهد هیچ‌گونه اقدامی نبود. سودانی‌ها این احساس را نسبت به دولت آمریکا نیز دارند.

این در حالی است که سودان انتظار داشت جلسات متعدّدی با مقام‌های آمریکایی و صهیونیستی درخصوص وعده‌های توافق سازش داشته باشد اما در این هشت ماه فقط یک بار «اِلی کوهن» وزیر سابق اطلاعات رژیم صهیونیستی به این کشور سفر کرد و هیچ نشست اقتصادی یا تجاری دیگری در سودان برگزار نشده است.

این شبکه تلویزیونی در پایان گزارش‌ها مردم سودان را از این توافق ناراضی دانست چرا که به اعتقاد شهروندان سودانی هنوز میان مسؤولان این کشور اختلافات بسیاری بر سر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی وجود دارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.