حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

“راهپیمایی پرچم‌” صهیونیست‌ها در قدس

شناسه : 14515 27 خرداد 1400 - 9:09 64 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، شهروندان اسرائیلی در قدس اشغالی با موافقت مسؤولان امنیتی، راهپیمایی پرچم را به راه انداختند. این راهپیمایی از سوی گروه‌های تندرو اسرائیلی در میان تنش‌های شدید قدس اشغالی انجام شد و شرکت کنندگان از ساختمان «وزارت معارف» به راه افتاده و […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، شهروندان اسرائیلی در قدس اشغالی با موافقت مسؤولان امنیتی، راهپیمایی پرچم را به راه انداختند.

این راهپیمایی از سوی گروه‌های تندرو اسرائیلی در میان تنش‌های شدید قدس اشغالی انجام شد و شرکت کنندگان از ساختمان «وزارت معارف» به راه افتاده و به سمت باب العامود رفتند، امّا آنها وارد منطقه قدیمی نشدند. پس از آن، به سمت باب الخلیل و بعد از آن به سمت دیوار ندبه رفتند.

این درحالی است که تا چند روز قبل وزارت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با این راهپیمایی موافق نبودند و مجوّزی صادر نشده بود امّا اخیرا این راهپیمایی مورد موافقت وزیر امنیت جدید این رژیم واقع شد و اعلام کرد پلیس اسرائیل در وضعیت آماده‌باش خوبی قرار دارد.

گفتنی است نیروهای مقاومت فلسطینی خواهان اعلام روز خشم در مقابل این اقدام صهیونیست‌ها هستند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.