حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

حمله تروریستی در کانادا چهار کشته مسلمان برجای گذاشت

شناسه : 14481 23 خرداد 1400 - 14:57 88 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، چهار عضو یک خانواده مسلمان در منطقه لندن در جنوب اونتاریو، طیّ یک حمله تروریستی با کامیون کشته شدند و تنها بازمانده این خانواده یک پسر ۹ ساله است که اکنون در بیمارستان تحت معالجه قرار دارد در مراسم تشییع پیکر […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، چهار عضو یک خانواده مسلمان در منطقه لندن در جنوب اونتاریو، طیّ یک حمله تروریستی با کامیون کشته شدند و تنها بازمانده این خانواده یک پسر ۹ ساله است که اکنون در بیمارستان تحت معالجه قرار دارد

در مراسم تشییع پیکر این خانواده مسلمان، برگزارکنندگان پرچم کانادا را به روی تابوت آنها کشیده بودند. جاستین ترودو نخست وزیر کانادا نیز در مراسم یادبود این خانواده شرکت کرده و تروریسم را محکوم کرد.

علی‌رغم اسلام‌هراسی‌ها در غرب، صدها نفر در مراسم تشییع پیکرهای این خانواده مسلمان شرکت کردند و مراسم در مرکز اسلامی جنوب غرب اونتاریو به پایان رسید. جامعه اسلامی کانادا با استقبال از استفاده از پرچم این کشور در تدفین این خانواده آن را نشانه اتحاد همه کانادایی‌ها علیه تروریسم ونژادپرستی خواند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.