حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×
در مدرسه علمیّه فخریّه مروی برگزار شد؛

اقامه نماز بر پیکر مطهّر آیت‌الله شریعتمداری رضوان‌الله علیه و وداع با ایشان

شناسه : 14451 19 خرداد 1400 - 18:42 402 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، صبح امروز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۹، تولیت حوزه علمیه فخریه مروی، آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته، بر پیکر مطهّر آیت‌الله حاج شیخ محمّدتقی شریعتمداری رضوان‌الله علیه، نماز اقامه کردند. در این مراسم که در فضای باز مدرسه علمیه فخریه مروی و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، تعدادی از […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، صبح امروز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۹، تولیت حوزه علمیه فخریه مروی، آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته، بر پیکر مطهّر آیت‌الله حاج شیخ محمّدتقی شریعتمداری رضوان‌الله علیه، نماز اقامه کردند.

در این مراسم که در فضای باز مدرسه علمیه فخریه مروی و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، تعدادی از شاگردان و مریدان ایشان حضور داشتند و با پیکر مطهّر استاد فقید خود وداع کردند.

پیکر مطهّر این عالم جلیل‌القدر ابتدا به مدرسه علمیه فخریه مروی جهت وداع شاگردان و دوست دارانشان منتقل شد و در پایان نیز آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته، بر پیکر ایشان نماز اقامه کردند.

.

مطالب مرتبط:

تصاویر اقامه نماز بر پیکر مطهّر آیت‌الله شریعتمداری رضوان‌الله علیه و وداع با ایشان ۱۴۰۰/۰۳/۱۹

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.