حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ 26 ذو الحجة 1442 Wednesday, 4 August , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2017×

آیت‌الله شیخ محمّدتقی شریعتمدار دار فانی را وداع گفت

شناسه : 14281 17 خرداد 1400 - 15:07 169 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، آیت‌الله شیخ محمّدتقی شریعتمدار، از اساتید حوزه علمیّه فخریّه مروی، پیش از ظهر امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۰، پس از طیّ یک دوره بیماری در سن ۸۷ سالگی درگذشت. آیت الله شیخ محمّدتقی شریعتمداررحمهالله علیه، از محضر علمائی همچون سیّد عبّاس آیت‌الله‌زادۀ اصفهانی و عبدالرزاق قائنی […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، آیت‌الله شیخ محمّدتقی شریعتمدار، از اساتید حوزه علمیّه فخریّه مروی، پیش از ظهر امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۰، پس از طیّ یک دوره بیماری در سن ۸۷ سالگی درگذشت.

آیت الله شیخ محمّدتقی شریعتمداررحمهالله علیه، از محضر علمائی همچون سیّد عبّاس آیت‌الله‌زادۀ اصفهانی و عبدالرزاق قائنی بهره برد و فلسفه را نزد شهید مطهّری، میرزا ابوالحسن شعرانی و رفیعی قزوینی آموخت.

وی که از مجتهدین تهران به شمار می‌رفت، با رونق گرفتن حوزه‌های علمیه تهران به تدریس خارج فقه و اصول در مدرسه علمیّه فخریّه مروی مبادرت ورزید و شاگردان بسیاری را در جهت خدمت به اسلام تربیت نمود.

لازم به ذکر است مراسم ترحیم و بزرگداشت آن‌مرحوم متعاقباً اعلام خواهد شد.

.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.