حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

درخواست پاکستان مبنی بر اعمال فشارها علیه اسرائیل

شناسه : 13911 05 خرداد 1400 - 14:31 106 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، مجلس سنای پاکستان طیّ اعلامیه‌ای جنایت‌های جنگی اخیر رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد و خواستار رفع محاصره نوار غزّه شد. مجلس سنای پاکستان در این اعلامیه از تمام جهان خواست تا با اقدامات مؤثر و محسوس برای حمایت از مردم […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، مجلس سنای پاکستان طیّ اعلامیه‌ای جنایت‌های جنگی اخیر رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد و خواستار رفع محاصره نوار غزّه شد.

مجلس سنای پاکستان در این اعلامیه از تمام جهان خواست تا با اقدامات مؤثر و محسوس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین در برابر حملات نژادپرستانه اسرائیل و افزایش فشارها علیه این رژیم غاصب موجب رفع محاصره نوار غزه شوند.

در این اعلامیه اشاره شده است :«پاکستان در کنار ملت فلسطین ایستاده و از حق مشروع و قانونی آنها در این جنگ حمایت می کند».

همچنین اعضای مجلس سنای پاکستان در این اعلامیه ضمن تأکید برلزوم محکومیت اسرائیل به سبب ارتکاب جنایت های جنگی، جهان را به ارسال کمکهای بشردوستانه به فلسطین برای مشارکت در بازسازی غزه فراخواند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.