حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
حضرت آیت الله علوی گرگانی دامت برکاته:

باید مردم را نسبت به عالم برزخ آشنا کنیم

شناسه : 13905 05 خرداد 1400 - 14:30 115 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه به نقل از خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله علوی گرگانی دامت برکاته در دیدار مدیر شبکه چهار صداوسیما و تهیه‌کننده برنامه “زندگی پس از زندگی” به گفت‌وگو پرداختند. آیت الله علوی گرگانی دامت برکاته در این دیدار که در دفتر ایشان برگزار شد، با اشاره به […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه به نقل از خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله علوی گرگانی دامت برکاته در دیدار مدیر شبکه چهار صداوسیما و تهیه‌کننده برنامه “زندگی پس از زندگی” به گفت‌وگو پرداختند.

آیت الله علوی گرگانی دامت برکاته در این دیدار که در دفتر ایشان برگزار شد، با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم اظهار داشتند: در این آیه شریفه آمده است که عالم برزخ وجود دارد و عالم واقعی است. باید مردم را نسبت به عالم برزخ آشنا کنیم، “برزخ” عالمی است میان دنیا و آخرت که همه‌چیز در این عالم وجود دارد، خداوند نمونه‌هایی از آخرت را در عالم برزخ قرار داده است.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به برخی تولیدات مذهبی صدا‌و‌سیما تصریح کردند: فیلم امام علی علیه‌السلام و حضرت یوسف علیه‌السلام بسیار زیبا و اثربخش بود لذا باید با تولید فیلم و برنامه هایی درباره عالم برزخ جامعه را با آن عالم و وظایف مردم نسبت به آن آشنا کرده و آگاه شوند.

معظم له با تقدیر از عوامل تولیدکننده برنامه “زندگی پس از زندگی” خاطرنشان کردند: اقدام شما در تولید این برنامه که درباره واقعیت‌های عالم برزخ است شایسته تقدیر و بسیار خوب است، تلاش کنیم اعتقادات را قوی کنیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.