حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

نتانیاهو دستور داد حملات به غزّه ادامه یابد

شناسه : 13717 29 اردیبهشت 1400 - 9:12 113 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، نتانیاهو به نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی دستور داد حملات این رژیم به نوار غزّه ادامه یابد. نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بعد از جلسه‌ای‌ که با حضور وزیر جنگ، رئیس ستاد مشترک ارتش، رئیس شاباک، رئیس موساد و رئیس هیئت امنیت ملی رژیم […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، نتانیاهو به نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی دستور داد حملات این رژیم به نوار غزّه ادامه یابد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بعد از جلسه‌ای‌ که با حضور وزیر جنگ، رئیس ستاد مشترک ارتش، رئیس شاباک، رئیس موساد و رئیس هیئت امنیت ملی رژیم صهیونیستی برگزار شد، تصریح کرد که دستور به ادامه حمله به «مواضع تروریستی» داده است.

وی با تأکید بر جدیت این دستور گفت: نیروهای ما امروز جان یک فرمانده ارشد دیگر در جهاد اسلامی را گرفت. همچنین به آزادی حماس ضربه زده است و به حملات به مواضع زیرزمینی حماس و مواضع دیگر ادامه خواهد داد.

نتانیاهو خاطرنشان کرد: حملات به مواضع تروریستی در نوار غزه تا زمان باز ستاندن صلح و امنیت برای تمامی ساکنان اسرائیل ادامه خواهد داشت و ما به این اقدام تا زمان نیاز ادامه خواهیم داد تا آرامش و امنیت را برای تمامی شهروندان اسرائیلی بازگردانیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.