حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

قرائت زیارتنامه حضرت معصومه(س) همزمان با مشارکت گسترده بانوان

شناسه : 10296 12 آذر 1399 - 11:35 199 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

ختم جمعی زیارتنامه مأثوره حضرت فاطمه معصومه (سلام ‌الله علیها) با شرکت ۱۹۸۲ خانم صورت پذیرفت. ختم جمعی زیارت نامه ماثوره کریمه اهل بیت با تلاش امور فرهنگی خواهران آستان مقدس در فضای مجازی صورت گرفت و در این برنامه ۱۹۸۲ مرتبه زیارت نامه ماثوره حضرت بوسیله بانوان به شکل جمعی ختم گردید. نیز دختران […]

پ
پ

ختم جمعی زیارتنامه مأثوره حضرت فاطمه معصومه (سلام ‌الله علیها) با شرکت ۱۹۸۲ خانم صورت پذیرفت.

ختم جمعی زیارت نامه ماثوره کریمه اهل بیت با تلاش امور فرهنگی خواهران آستان مقدس در فضای مجازی صورت گرفت و در این برنامه ۱۹۸۲ مرتبه زیارت نامه ماثوره حضرت بوسیله بانوان به شکل جمعی ختم گردید.

نیز دختران نوجوان هم با بهره گیری از بستر صفحه مجازی معصومانه در این فعالیت فرهنگی مشارکت کردند.

شفای بیماران، توسل به ائمه معصوم و معرفی ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه معصومه (سلام ‌الله علیها) به واسطه زیارتنامه ماثوره از با اهمیت ترین هدف های انجام این اقدام فرهنگی از سوی بانوان بوده است.

خانم ها از طریق صفحات مجازی «آستان مهر» در ایتا و دختران نوجوان هم با صفحه مجازی « معصومانه» می‌ توانند در فعالیت ‌های فرهنگی و مجازی آستان مقدس حضرت معصومه (سلام الله علیها) که برای بانوان و دختران در سراسر کشور برگزار می‌شود، مشارکت نمایند.

گفتنی است: مسائل مربوط با تربیت فرزند، همسرداری، مهارت ‌های زندگی، آشنایی با مهارت‌های خانه ‌داری و اشتغال خانگی، معرفی کتاب، پاسخ به پرسش‌های شرعی، نشر معارف دینی و معرفی کتاب بخشی از فعالیت ‌هایی است که به شکل مجازی در کانال ‌های «آستان مهر» و «معصومانه» برای خانم ها و دختران نوجوان ارائه می گردد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.