حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

بیمارستان ۲۳۰ تختخوابی امیرالمؤمنین (علیه السلام) قم ‌افتتاح شد

شناسه : 9523 24 آبان 1399 - 12:46 193 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

بیمارستان ۲۳۰ تختخوابی امیرالمؤمنین (علیه السلام) قم در حضور رییس جمهور، از طریق  ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید. طبق این خبر، این بیمارستان در ۸ طبقه و در ۲۲ هزار متر مربع مساحت توسط واقف مرحوم آیه ‌الله خوانساری و حمایت ‌های دولتی با اعتباری بالغ‌بر ۳۷۰ میلیارد تومان افتتاح شد و از ابتدای شیوع […]

پ
پ

بیمارستان ۲۳۰ تختخوابی امیرالمؤمنین (علیه السلام) قم در حضور رییس جمهور، از طریق  ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

طبق این خبر، این بیمارستان در ۸ طبقه و در ۲۲ هزار متر مربع مساحت توسط واقف مرحوم آیه ‌الله خوانساری و حمایت ‌های دولتی با اعتباری بالغ‌بر ۳۷۰ میلیارد تومان افتتاح شد و از ابتدای شیوع کرونا تا به حال، پذیرای ۱۰۰ بیمار کرونایی بوده است.

در آیین افتتاح این بیمارستان، امیرآبادی عضو هیأت‌ رییسه مجلس، استاندار قم، حجه الاسلام ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و، سرمست استاندار قم دیگر مسؤولان استانی حضور داشتند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم با اشاره به اینکه بیمارستان امیرالمؤمنین (علیه السلام) طبق آخرین معیار های استاندارد بیمارستانی ساخته ‌شده است، گفت: این بیمارستان مشتمل بر تجهیزاتی مدرن و یک بیمارستان جنرال است.

محمد رضا قدیر، با اشاره به اینکه ۳۰۰ میلیارد تومان تجهیزات، تأسیسات، نیروی انسانی و زمین برای این بیمارستان تأمین‌ شده است، افزود: با ورود این بیمارستان به چرخه درمانی قم، تعداد زیادی از بیماران در این بیمارستان بستری و از خدمات درمانی بهره مند شدند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.