حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

پیام تسلیت رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پی درگذشت حجه ‌الاسلام راستگو

شناسه : 9791 04 آذر 1399 - 11:14 160 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه ‌الاسلام ‌محمد قمی با ارسال پیامی، ارتحال حجه ‌الاسلام محمد حسن راستگو را تسلیت گفت. حجته الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با ارسال پیامی، ارتحال حجه ‌الاسلام محمد حسن راستگو را تسلیت گفت. متن پیام ارسالی به شرح ذیل است: انا لله و انا الیه راجعون درگذشت معلم پرتلاش و مبلغ راستین، […]

پ
پ

حجه ‌الاسلام ‌محمد قمی با ارسال پیامی، ارتحال حجه ‌الاسلام محمد حسن راستگو را تسلیت گفت.

حجته الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با ارسال پیامی، ارتحال حجه ‌الاسلام محمد حسن راستگو را تسلیت گفت.

متن پیام ارسالی به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت معلم پرتلاش و مبلغ راستین، مرحوم حجه الاسلام والمسلمین راستگو، موجب تأثر و اندوه اینجانب و بسیاری از هم نسل گردید.

مردی که چون راست می‌اندیشید و راست می‌گفت، راستگو برایش نام با مسمایی بود و همچون خط خوشی که با دو دست، به زیبایی می نگاشت، در خطی خوش و درست هم زندگانی می‌کرد و در این عالم فانی، ره سپرد تا به ملاقات پروردگار خویش نائل شود.

در نقاط اوج، داستان تمام می‌کرد و ما کودکان را چنان میخکوب و منتظر می‌گذاشت تا باری دیگر ادامه داستان را از زبان شیرین و پرهیجانش گوش دهیم.

بارها جبهه رفتن و در منطقه، مصاحبه کردنش را هم به یاد داریم. سخن و عملش، توأمان چه زیبا و راست می‌نمود. به قول خواهری، او به تنهایی سازمان تبلیغات اسلامی کودکان و نوجوانان بود و به اعتقاد من برای مبلغین اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی که قصد نشستن در کنار کودک و نوجوان عصر ما دارند، الگویی الهام بخش است.

خدایش بیامرزد و رحمت و علو درجات نصیبش گردد. غم فقدان این روحانی عزیز را به خانواده ارجمند و همه دوستدارانشان، تسلیت عرض می‌نمایم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.