حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

هم ‌اندیشی حوزه و فضای مجازی در قم برگزار می گردد

شناسه : 9606 01 آذر 1399 - 9:42 249 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نشست هم اندیشی حوزه و فضای مجازی درحضور طلبه های فاضل حوزه علمیه و با عنوان «انعکاس حوزه‌ علمیه و بی‌عملی در قبال فضای مجازی» در قم، صورت می گیرد. نشست هم اندیشی حوزه و فضای مجازی درحضور طلبه های فاضل حوزه علمیه و با عنوان «انعکاس حوزه‌ علمیه و بی‌عملی در قبال فضای مجازی» […]

پ
پ

نشست هم اندیشی حوزه و فضای مجازی درحضور طلبه های فاضل حوزه علمیه و با عنوان «انعکاس حوزه‌ علمیه و بی‌عملی در قبال فضای مجازی» در قم، صورت می گیرد.

نشست هم اندیشی حوزه و فضای مجازی درحضور طلبه های فاضل حوزه علمیه و با عنوان «انعکاس حوزه‌ علمیه و بی‌عملی در قبال فضای مجازی» در قم برگزار می گردد.

طبق این گزارش: بازخوانی منطق اصیل و توانمند انقلاب درباره فناوری در برابرنگاه تکنوکرات و تکنولوژی‌هراسی جریان التقاط از اهداف این نشست اعلام شده است.

ابهامات و سوالات طلبه ها در خصوص فضای مجازی و جایگاه حوزه، شیوه مطالبه در مورد فضای مجازی در عرصه اندیشه و عمل، شیوه های پیشگیری از نشر مطالب سست و بی‌ پایه از جانب طلبه های غیر مسلط به اسم حوزه علمیه، بهره مندی از بعد رسانه‌ ای فضای مجازی در انتشار علوم و معارف اسلامی، بررسی علت عدم وجود برنامه و راهبرد مشخص و انفعال حوزه درباره آسیب‌ های فاجعه ‌بار فضای مجازی بی‌ ضابطه برای جوانان، انتقاد و مطالبه نسبت به مدیریت مشکوک فضای مجازی، تجمیع تجربیات موفق و بی‌سابقه اقدامات مجازی طلبه های جوان و انقلابی در زمینه ترویج و انتشار معارف اهل بیت (علیهم السلام)، اقدامات جهادی طلبه ها، مبارزه با فساد و مطالبه‌گری و ترویج ارزش‌ های اسلامی از محورهای احتمالی این جلسه می باشد.
این جلسه به شکل زنده در روبیکا، گپ و سروش پخش می گردد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.