حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

گذشتن از پیک فعلی شیوع کرونا، بدون همکاری مردم ممکن نیست

شناسه : 8013 11 مهر 1399 - 14:52 213 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم، اذعان داشت: واقعاً گذشتن از پیک فعلی شیوع کرونا، بدون همکاری و همیاری مردم با دست اندرکاران بهداشت و درمان، ممکن نیست. ابوالفضل چهره نما، مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم، تصریح کرد: متاسفانه در روزها و هفته های گذشته، به علت رعایت نکردن دستور العمل های […]

پ
پ

مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم، اذعان داشت: واقعاً گذشتن از پیک فعلی شیوع کرونا، بدون همکاری و همیاری مردم با دست اندرکاران بهداشت و درمان، ممکن نیست.

ابوالفضل چهره نما، مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم، تصریح کرد: متاسفانه در روزها و هفته های گذشته، به علت رعایت نکردن دستور العمل های بهداشتی از سمت برخی مردم و اصناف و گروه ها، اوج گرفتن مجدد آمار مبتلایان به کرونا و متاسفانه افزایش مرگ و میرها را شاهد هستیم.

چهره نما تاکید کرد: عبور از این اوضاع، سخت نیازمند این است که تمام مردم نسبت به رعایت دستورهای بهداشتی، با مسؤولین و کادر بهداشت، همیاری و تعامل را داشته باشند و علاوه بر استفاده از ماسک و دستکش، از حضور در تجمعات و اماکن و معابر شلوغ، شدیدا پرهیز کنند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه از ابتدای شیوع کرونا، بسیج جامعه پزشکی استان با تمام قدرت و ظرفیت اش همراه جامعه سلامت و بهداشت و درمان قم جهت مبارزه با این ویروس بوده است، افزود: بسیجی های جامعه پزشکی استان قم، مانند دیگر اقشار بسیجی و گروه های جهادی، خالصانه در این میدان حضور پیدا کردند و خدمات ارائه دادند. همچنین فعالیت های آنان، جان فشانی های رزمندگان در زمان دفاع مقدس را به خاطر می آورد.

وی افزود: در حال حاضر نزدیک ۵۰۰۰ نفر، عضو بسیج جامعه پزشکی استان قم هستند و این عزیزان با تمام توان خود در جهت ارائه خدمت به مردم و محرومان و بیماران جهاد می کنند

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.