حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری:

کسی می‌تواند مشکلات فعلی کشور را برطرف کند که فرهنگ «ما می‌توانیم» را باور داشته باشد.

شناسه : 12618 24 فروردین 1400 - 9:01 72 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری رسا آیت الله محسن حیدری آل کثیر، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با این خبرگزاری ، انتخابات را عاملی مهم و پیش برنده در راستای اهداف انقلاب اسلامی، تثبیت امنیت و اقتدار ملی خواند و […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری رسا آیت الله محسن حیدری آل کثیر، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با این خبرگزاری ، انتخابات را عاملی مهم و پیش برنده در راستای اهداف انقلاب اسلامی، تثبیت امنیت و اقتدار ملی خواند و گفت: نظام مقبول مردم، نظامی قوی است که ملت به آن امیدوارند و دشمنان هم نمی‌توانند آسیبی بر آن وارد کنند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر ضرورت شرکت در انتخابات عنوان داشت: با توجه به تأثیرات انتخابات در اقتدار ملی، افزایش امیدواری نسبت به آینده و عملکرد بهتر در امور اجرایی، حضور افراد واجد شرایط پای صندوق رأی ضروری است.

وی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ایران دارای ملتی قوی، امیدوار و ظرفیت‌های بی نظیر مادی، معنوی، راهبردی و ژئوپولوتیک است؛ بنابراین باید با حضور خود در انتخابات پیش رو آینده کشور را رقم بزنیم. غرب و آمریکا به دلیل خیانت‌های اخیر خود در رابطه با تحمیل برجام و بی وفایی علیه آن ضربه‌هایی را به اقتصاد ایران وارد کردند.

وی انتخابات ۱۴۰۰ را سرنوشت ساز دانست و تصریح کرد: انتخابات ۱۴۰۰ سنگ بنای محکمی برای دهه پنجم انقلاب است به گونه‌ای که می‌توانیم گام دوم انقلاب را با قدرت و بصیرت مضاعف ادامه دهیم. نامزد اصلح باید متدین، شجاع، بصیر، متخصص و اهل مشورت باشد؛ در واقع کسی می‌تواند مشکلات فعلی کشور را برطرف کند که فرهنگ «ما می‌توانیم» را باور داشته باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.