حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

کتاب «حجره شماره دو» انتشار یافت

شناسه : 9438 22 آبان 1399 - 7:02 134 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

کتاب «حجره شماره دو» به قلم رضا یزدانی با محوریت خاطرات ابوالقاسم اقبالیان انتشار یافت. کتاب «حجره شماره دو»  به قلم رضا یزدانی که دربردارنده خاطرات ابوالقاسم اقبالیان می باشد، انتشار یافت. این کتاب مشتمل بر ۴ فصل در ۳۴۳ فصل به رشته تحریر درآمده و در انتشارات سوره مهر چاپ شده است. در بخشی […]

پ
پ

کتاب «حجره شماره دو» به قلم رضا یزدانی با محوریت خاطرات ابوالقاسم اقبالیان انتشار یافت.

کتاب «حجره شماره دو»  به قلم رضا یزدانی که دربردارنده خاطرات ابوالقاسم اقبالیان می باشد، انتشار یافت. این کتاب مشتمل بر ۴ فصل در ۳۴۳ فصل به رشته تحریر درآمده و در انتشارات سوره مهر چاپ شده است.

در بخشی از این کتاب آورده شده است:

از در شرقی فیضیه که وارد می شدیم، دومین حجره سمت راست حجره شماره دو بود؛ حجره ای که خاطراتم را بهتر از من یادش هست. آن حجره رفته رفته پاتوق طلبه هایی شد که سرشان فقط به درس و بحث گرم نبود؛ طلبه هایی که نمی توانستند آرام بنشینند و مثل بچه آدم فقط درسشان را بخوانند و اگر کسی می خواست از وضعیت مملکت خبر تازه ای بگیرد، به حجره شماره دو می آمد. از آن حجره قرار بود اتفاق هایی سرنوشت سازی رخ بدهد؛ اتفاق های مهمی که تاریخ ایران را عوض کند.

گفتنی است: داوطلبین جهت تهیه کتاب می توانند به آدرس های ذیل مراجعه کنند:

فروشگاه مرکزی: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، جنب حوزه هنری، پلاک۲۴۵

فروشگاه انقلاب: تهران، خیابان انقلاب، میدان انقلاب، جنب سینما بهمن، پلاک ۱۰۲۳

فروشگاه اصفهان: اصفهان، میدان انقلاب، سینما ساحل

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.