حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

کانون استعداد های برتر و نخبگان حوزه علمیه اصفهان افتتاح گردید

شناسه : 9212 17 آبان 1399 - 9:57 161 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مسؤول امور محققین و پژوهشگران مدرسه علمیه اصفهان، از افتتاح کانون استعداد های برتر و نخبگان مدرسه علمیه اصفهان در مدرسه علمیه صدرخواجو با هدف حمایت از استعداد های برتر خبر داد. حجه الاسلام حمید جلالی گفت: دفتر کانون استعداد های برتر و نخبگان مدرسه علمیه اصفهان امروز با حضور معاون پژوهش مدرسه علمیه افتتاح […]

پ
پ

مسؤول امور محققین و پژوهشگران مدرسه علمیه اصفهان، از افتتاح کانون استعداد های برتر و نخبگان مدرسه علمیه اصفهان در مدرسه علمیه صدرخواجو با هدف حمایت از استعداد های برتر خبر داد.

حجه الاسلام حمید جلالی گفت: دفتر کانون استعداد های برتر و نخبگان مدرسه علمیه اصفهان امروز با حضور معاون پژوهش مدرسه علمیه افتتاح گشت.

حجه الاسلام جلالی ابراز کرد: این دفتر در حوزه علمیه صدرخواجو با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار و افتتاح گشت.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست، احمد حسین کامیاب (از استعدادهای برتر مدرسه علمیه اصفهان و از اعضای مؤسس کانون) گزارشی از برنامه ها و اهداف ایجاد این دفتر ارائه کرد.

مسئول امور محققین و پژوهشگران حوزه علمیه اصفهان با تاکید بر اهمیت هم اندیشی استعداد های برتر مدارس علمیه در زمینه های گوناگون علمی ـ فرهنگی و حمایتی از استعداد های برتر، بیان کرد: کانون استعداد های برتر حوزوی فرصت خوبی جهت گردهمایی استعداد ها و نیز اندیشی و ارائه راهکار برای شناسایی، جذب و حمایت و حل مشکلات مختلف استعداد ها است.

وی اظهار داشت: دفتر امور استعداد های معاونت پژوهش حوزه در خدمت این کانون خواهد بود تا کانون به هدف متعالی خود که حمایت از استعداد های برتر و ارائه دیدگاه های آنان در زمینه های گوناگون می باشد به بهترین شکل ممکن برسد.

شایان ذکر است، معاون پژوهش مدرسه علمیه اصفهان در آخر این نشست به سوالات حضار (استعدادهای برتر) در بحث شرایط مرکز استعداد های برتر پاسخ داد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.