حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

کارگاه آموزشی تجهیز اموات برای خواهران طلبه الشتری برگزار می شود

شناسه : 8114 16 مهر 1399 - 15:20 242 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر حوزه علمیه بنت الرسول (سلام الله علیها) الشتر از برگزار شدن کارگاه آموزش عملی تجهیز اموات برای خواهران طلبه این مدرسه علمیه خبر داد. آرزو فلاحی نیا مدیر حوزه علمیه بنت الرسول (سلام الله علیها) الشتر اذعان داشت: در این کارگاه آموزشی که اخیرا اجرا شد، نزدیک به چهل نفر از خواهران طلبه و […]

پ
پ

مدیر حوزه علمیه بنت الرسول (سلام الله علیها) الشتر از برگزار شدن کارگاه آموزش عملی تجهیز اموات برای خواهران طلبه این مدرسه علمیه خبر داد.

آرزو فلاحی نیا مدیر حوزه علمیه بنت الرسول (سلام الله علیها) الشتر اذعان داشت: در این کارگاه آموزشی که اخیرا اجرا شد، نزدیک به چهل نفر از خواهران طلبه و مربیان بسیج شهرستان، تحت نظر استاد با تجربه حوزه خواهران، آموزش های عملی تجهیز اموات را فرا گرفتند.

فلاحی نیا با اشاره به اینکه خواهران مبلغه حوزه های علمیه خواهران هم از ابتدای شیوع کرونا تا به اکنون در غسالخانه ها یاری‌ کننده خواهرانی هستند که در امر تغسیل اموات کرونایی حاضرند و نیز به صورت داوطلبانه وارد این عرصه خدمت رسانی شده اند، اظهار داشت: در روزهای شیوع کرونا هم خواهران طلبه و مبلغه، خودجوش و چشمگیر، در تغسیل و تکفین اموات کرونایی، رسالت خود را به انجام می رسانند.

وی با بیان اینکه در طول سال، کارگاه های آموزشی گوناگونی برای خواهران طلبه در حال برگزاری است، افزود: امید است طلاب خواهر و مبلغه با مشارکت در کارگاه‌ های آموزشی مختلف، توان این را داشته باشند که به سؤال ها و شبهات مخاطبین در زمینه های دینی و فرهنگی پاسخ بدهند و زمینه گسترش و نهادینه سازی فرهنگ دینی و قرآنی را در جامعه فراهم کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.