حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
مدیر حوزه های علمیه:

چرا قانون جمعیت هنوز به تصویب مجلس نرسیده است ؟

شناسه : 12565 23 فروردین 1400 - 11:54 153 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار کرد و به گفتگو پرداخت. آیت الله اعرافی ضمن خوش آمد گویی به حضار و آرزوی موفقیت برای ایشان و تبریک ایام پیش رو […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار کرد و به گفتگو پرداخت.

آیت الله اعرافی ضمن خوش آمد گویی به حضار و آرزوی موفقیت برای ایشان و تبریک ایام پیش رو ، اظهار داشت: از درگاه خداوند سبحان عاجزانه خواستاریم به همه ما توفیق بهره مندی از فیوضات الهی در ماه مبارک رمضان و درک حقیقت آن را عنایت فرماید.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که باید از نسل جوان جامعه نخبه و دانشجویانی که دارای مغزهای قوی هستند حمایت شود، خاطرنشان کرد: در دسترس نبودن ابزارهای علمی و تحقیقاتی متناسب با نیازهای روز برای ادامه تحقیقات و پژوهش و حرکت در مرز دانش از عوامل مهم خروج نخبگان از کشور است.

وی با اشاره به این که اگر استعداد ناب، با تربیت درست همراه باشد بزرگترین سرمایه یک جامعه است، ابراز داشت: با وجود این که ۱۰ سال قبل قانون جمعیت در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد، همچنان در مراحل تصویب در مجلس قرار دارد؛ امیدواریم ورود جدید مجلس به این امر مهم ثمرات با ارزشی را در این حوزه داشته باشد.

هم چنین مدیر حوزه های علمیه کشور ،ضمن تاکید بر ویژگی های برنامه پنج ساله حوزه، و تنظیم ۹۰۰ برنامه در ۴۰ محور، تصریح نمود: طرح آمایش حوزه های علمیه و ارتباط عمیق حوزه با اقشار مختلف جامعه ناظر به انواع مسائل و آسیب های اجتماعی است؛ این طرح از موضوعات مهمی است که حدود۸۰ کارکرد را هدف گذاری نموده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.