حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

پیگیری برای تهیه و در اختیار گذاشتن اینترنت با هزینه پایین برای درس های حوزه

شناسه : 8711 04 آبان 1399 - 11:26 96 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام باطنی، جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان درباره پیگیری جهت در اختیار گذاشتن اینترنت با هزینه پایین جهت برگزاری درس های حوزه طلبه های اصفهانی خبر داد. نشست ماهانه مدیران حوزه های علمیه استان اصفهان در حضور جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان و معاونین انجام شد. حجه الاسلام علیرضا باطنی، در جمع مدیران حوزه […]

پ
پ

حجه الاسلام باطنی، جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان درباره پیگیری جهت در اختیار گذاشتن اینترنت با هزینه پایین جهت برگزاری درس های حوزه طلبه های اصفهانی خبر داد.

نشست ماهانه مدیران حوزه های علمیه استان اصفهان در حضور جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان و معاونین انجام شد.

حجه الاسلام علیرضا باطنی، در جمع مدیران حوزه های علمیه استان اصفهان، با بیان تسلیت به جهت شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام)، بیان کرد: با عنایت به شیوع کرونا و اجرا شدن دروس در فضای مجازی، در جلسات شورای معاونین، پیگیری اینترنت برای اساتید و طلبه ها تصویب شد و صحبت هایی با مسؤولین استانی و خارج از استان نیز صورت گرفته است.

حجه الاسلام باطنی در ادامه گفت: با اینکه کلاسها به شکل مجازی برگزار می شود اما مسؤولین حوزه در ساعاتی که مشخص شده، باید در حوزه ها جهت رسیدگی به امور طلاب حاضر بشوند و در صورت مراجعه طلاب، مسائل را بررسی و اقدامات لازم را انجام داهند.

در ادامه این نشست، مدیران حوزه های علمیه درباره مسائلی مانند در نظر داشتن مشکلات معیشت مردم و طلاب و اوضاع اقتصادی جامعه، طرح انتقاد به دولت و رئیس جمهور و نیز طرح فعالیت های جهادی طلاب در جبهه سلامت و … صحبت کرده و به تبادل نظر مشغول شدند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.