حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

پیوستن حوزه علمیه امام محمدباقر (علیه السلام) شوش به جمع مدارس قرآنی خوزستان

شناسه : 9110 14 آبان 1399 - 8:48 178 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

با تلاش ‌های مدیریت حوزه علمیه امام محمدباقر (علیه السلام) شهر شوش و نیز همکاری شایسته معاونت تهذیب استان خوزستان، سومین حوزه علمیه قرآنی راه‌اندازی شد. از برنامه ‌های با اهمیت معاونت تهذیب مدرسه علمیه خوزستان، راه‌اندازی و تقویت مدارس علمیه قرآنی است که در این جهت، تا به حال ۲ مدرسه قرآنی، یکی در […]

پ
پ

با تلاش ‌های مدیریت حوزه علمیه امام محمدباقر (علیه السلام) شهر شوش و نیز همکاری شایسته معاونت تهذیب استان خوزستان، سومین حوزه علمیه قرآنی راه‌اندازی شد.

از برنامه ‌های با اهمیت معاونت تهذیب مدرسه علمیه خوزستان، راه‌اندازی و تقویت مدارس علمیه قرآنی است که در این جهت، تا به حال ۲ مدرسه قرآنی، یکی در اهواز و دیگری در اندیمشک راه‌اندازی شده است.

اما با تلاش‌های مدیریت حوزه علمیه امام محمدباقر (علیه السلام) شهر شوش و نیز همکاری شایسته معاونت تهذیب استان خوزستان، سومین حوزه علمیه قرآنی نیز در استان خوزستان به نام شهر شوش ثبت گردید.

نیز بر اساس اعلام حجه ‌الاسلام صیاحی، کارشناس قرآن و حدیث مدرسه علمیه خوزستان، طلبه های حوزه های علمیه قرآنی، با گذشت ۶ سال، کل قرآن کریم را حفظ شده و در این مدت ۶ ساله، به شکل روزانه، ضمن مطالعه دروس حوزوی، قسمتی از زمان خود را صرف حفظ قرآن، آموزش تفسیر و مفاهیم می‌کنند.

گفتنی است، مدرسه علمیه استان خوزستان شامل ۳ حوزه علمیه قرآن به نام ‌های «مدرسه علمیه الغدیر اهواز»، «مدرسه علمیه امام صادق(ع) اندیمشک» و «مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شوش» می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.