حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

پیام تسلیت آیت‌الله اعرافی به دولت و ملّت افغانستان

شناسه : 13367 21 اردیبهشت 1400 - 10:21 99 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه مدیر حوزه‌های علمیه کشور، آیت‌الله علیرضا اعرافی طیّ پیامی شهادت کودکان و مردم افغانستان را در انفجارهای اخیر به دولت و ملّت این کشور تسلیت گفت. پیام تسلیت ایشان به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیمبِأَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْبار دیگر […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه مدیر حوزه‌های علمیه کشور، آیت‌الله علیرضا اعرافی طیّ پیامی شهادت کودکان و مردم افغانستان را در انفجارهای اخیر به دولت و ملّت این کشور تسلیت گفت.

پیام تسلیت ایشان به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بِأَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ
بار دیگر دست پلید استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل از آستین برخی از اشقیای تروریست بیرون آمد و در ماه میهمانی خداوند متعال تعدادی از گل های باغ بوستان دانش و معرفت را با زبان روزه به شهادت رساند.
این جنایت تروریستی در غرب کابل که به شهادت تعدادی از دانش آموزان پاک و بی گناه منجر شد، تلاشی مذبوحانه در آستانه خروج نیروهای اشغالگر و تروریست آمریکایی با هدف نا امن جلوه دادن کشور افغانستان است که البته این توطئه ها به برکت خون پاک شهدا و وحدت و هم دلی ملت بزرگ و مظلوم کشور دوست و برادر افغانستان راه بجایی نخواهد برد و محکوم به شکست است.
امروز بیش از هر زمان دیگری عالمان و اندیشمندان آزاده و مصلح وظیفه دارند اسلام ناب را با معیارهای عقلانیت، منطق، مهربانی، ظلم ستیزی، اخلاق و معنویت و رحمت معرفی کنند و راه را بر هر گونه جهالت، تعصب ، خشونت و تفرقه و بی رحمی ببندند و راه را بر اقدامات نوین گروه های تکفیری و برنامه های جدید نظام استکبار در منطقه بگیرند
مرکز مدیریت حوزه های علمیه این جنایت بزرگ بشری را به شدت محکوم نموده و به دولت و ملت افغانستان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای شهدای عزیز جایگاه رفیع بهشت برین و برای مجروحین شفای کامل و برای خانواده و بازماندگان این حادثه غم انگیز صبر جمیل را از خداوندمتعال را خواستاریم و از مسئولان محترم کشور افغانستان مصرّانه خواهانیم تا با پیگیری و بررسی لازم با عوامل آن برخورد قاطع داشته باشند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.