حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

پذیرش آثار کنگره علامه بلادی بوشهری تا ۳۰ آبان

شناسه : 8351 23 مهر 1399 - 1:03 158 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مسؤول دبیرخانه کنگره علمی پژوهشی حوزه علمیه برادران استان بوشهر از پذیرفتن آثار کنگره علامه بلادی بوشهری تا ۳۰ آبان خبر داد و اعلام کرد: ششمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) در۱۶ آذرماه اجرا می شود. محمد احمدنیا مسؤول دبیرخانه کنگره علمی پژوهشی حوزه علمیه برادران استان بوشهر با حضور در جمع خبرنگاران […]

پ
پ

مسؤول دبیرخانه کنگره علمی پژوهشی حوزه علمیه برادران استان بوشهر از پذیرفتن آثار کنگره علامه بلادی بوشهری تا ۳۰ آبان خبر داد و اعلام کرد: ششمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) در۱۶ آذرماه اجرا می شود.

محمد احمدنیا مسؤول دبیرخانه کنگره علمی پژوهشی حوزه علمیه برادران استان بوشهر با حضور در جمع خبرنگاران به برگزاری مجازی ششمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) اشاره کرده و ابراز کرد: برگزاری این کنگره در روز ۱۶ آذرماه به صورت مجازی خواهد بود.

احمدنیا در رابطه با برنامه دریافت و ارزیابی آثار علمی این جشنواره، گفت: دریافت آثار اساتید و طلبه ها به شکل مقاله و پایان نامه یا تحقیق پایانی توسط معاونت پژوهش مدرسه انجام می شود.

وی در ادامه اضافه کرد: ارزیابی اجمالی و تفصیلی آثار در هیأت ارزیابی مدرسه صورت گرفته و حوزه های علمیه استان، هیأت ارزیابی را با بهره گیری از اساتید عالم و دارای مهارت پژوهشی مدرسه  تشکیل می دهند. در نهایت، یک اثر برتر در قالب مقاله و یک اثر برتر در قالب پایان نامه یا تحقیق پایانی (به همراه فرم ارزیابی) توسط هر مدرسه به دبیرخانه حوزه علمیه برادران تا تاریخ ۳۰ آبان معرفی و ارسال خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری، آثار را در قالب کتاب نمی پذیرند، افزود: از جمع ۸ حوزه علمیه برادران استان، شانزده اثر به هیأت علمی داوران کنگره برای ارزشیابی پایانی و منتخب شدن ارسال می گردد.

احمدنیا گفت: در پنجمین دوره کنگره علامه بلادی بوشهری، ۸۰۰ اثر توسط علما، روحانیان و پژوهشگران دانشگاهی به چهار دبیرخانه در بوشهر و قم ارسال و ۹ اثر به عنوان آثار برتر و از ۱۲ اثر نیز به عنوان شایسته تجلیل خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.