حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

پاسخ انصار الله درباره اتّهام ساختگی بودن عملیات در جیزان

شناسه : 14105 11 خرداد 1400 - 9:40 60 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه عملیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، محمد علی الحوثی،یکی از اعضای انصارالله یمن، در پاسخ به اتّهام ائتلاف عربی به انصارالله، مبنی بر ساختگی بودن عملیات نظامی در محور جیزان، اظهار نظر کرد. محمد الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن در پیامی که از طریق […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه عملیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، محمد علی الحوثی،یکی از اعضای انصارالله یمن، در پاسخ به اتّهام ائتلاف عربی به انصارالله، مبنی بر ساختگی بودن عملیات نظامی در محور جیزان، اظهار نظر کرد.

محمد الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن در پیامی که از طریق حساب توییتر خود منتشر کرد خطاب به ائتلاف عربی نوشت: اگر واقعیت صحنه های عملیات جیزان شمارا ترسانده که نمی توانید آن را درک کنید، پس عملیات آینده را چطور توصیف خواهید کرد؟ اگر کسی شک دارد، حاضریم از طریق صلیب سرخ با کشورهای متجاوز ائتلاف ، اجساد را مبادله کنیم.

این عضو انصارالله برای اثبات این واقعیت، شبکه هایی که در صحت صحنه های عملیات انصارالله شک دارند را به انجام مصاحبه با افرادی فراخوانده که تصاویرشان در پایگاه سربازان منتشر شده است.

لازم به ذکر است: انصارالله یمن شنبه گذشته از سیطره بر ۱۵۰ کیلومتر و ۴۰ پایگاه در جیزان عربستان خبر داده بود اما ائتلاف عربی این مطلب را تکذیب کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.