حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1945×

وب سایت رهبر انقلاب خط حزب‌الله ۲۰۵ را منتشر کرد

شناسه : 3495 20 مهر 1398 - 18:34 469 بازدید ارسال توسط :

دویست‌وپنجمین شماره‌ی هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «مقابل جریان دلسردکننده نخبگان بایستید» منتشر شد. به گزارش خط حزب‌الله، رهبر انقلاب در بخشی از دیدار روز چهارشنبه (۹۸/۷/۱۷) با جمعی از نخبگان علمی، به جریان بددلی که در دانشگاه‌ها وجود داشته و موجب ایجاد یأس و ناامیدی می‌شود اشاره کرده و فرمودند: «یک جریان بددل و […]

پ
پ

دویست‌وپنجمین شماره‌ی هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «مقابل جریان دلسردکننده نخبگان بایستید» منتشر شد.

به گزارش خط حزب‌الله، رهبر انقلاب در بخشی از دیدار روز چهارشنبه (۹۸/۷/۱۷) با جمعی از نخبگان علمی، به جریان بددلی که در دانشگاه‌ها وجود داشته و موجب ایجاد یأس و ناامیدی می‌شود اشاره کرده و فرمودند: «یک جریان بددل و بدخواه که متأسفانه در داخل دانشگاه‌ها نیز حضور دارد، اصل جهش علمی کشور را که یک واقعیت عیان است، انکار و تلاش می‌کند با القای اینکه هیچ اتفاق علمی مهمی رخ نداده است، مردم را دچار تردید و نخبگان را ناامید کند؛ اما شما در مقابل این جریان هرگز مأیوس نشوید».با توجه به اهمیت این موضوع، خط حزب‌الله در سخن هفته‌ی این شماره‌ی خود به تحلیل آن پرداخته است.

از حدود بیست سال پیش که رهبر انقلاب گفتمان تولید علم را در کشور آغاز کردند، مجموعه‌ی توصیه‌ها، مطالبات و اقداماتی را جهت دست یافتن به افق‌های مدنظر در این حوزه انجام داده‌اند که خط حزب‌الله در اطلاع‌نگاشت این شماره، برخی از مصادیق آن را مورد بازخوانی قرار داده است.


سایر بخش‌های نشریه که مطالعه‌ی آنها به خوانندگان توصیه می‌شود به شرح زیر است:

جنسی که مشابه داخلی دارد مطلقا از خارج وارد نشود /رونق تولید

مردم عراق پشتیبان انقلاب اسلامی هستند /کلام امام

خوشا به حال کسانی که در حال پیاده‌روی اربعین هستند /کلید‌واژه

اعتقاد و ایمان به انقلاب را در دل‌های خود عمیق کنید /حزب‌الله این است

اگر بی‌توجهی به شعارهای انقلاب نبود… /اخلاق انقلابی

به خدا توکل کنید و با امید و شوق قدم بردارید /عکسنوشت

در باب عدالت اجتماعی در حوزه‌ها بحث فقهی قوی شود /اصول عدالتخواهی

عاشورا به وسیله زینب کبری خودش را مجسّم می‌کند /خانواده ایرانی

این شماره از هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله نیز به ارواح طیبه‌ی شهدای بمباران شهر سومار تقدیم می‌شود.  نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

  برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
   دریافت «خط حزب‌الله» نسخه‌ی مطالعه | دریافت نسخه‌ی چاپ

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.