حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

واگذاری ۲۵ ساله بیابان سماوه عراق به عربستانی

شناسه : 9245 18 آبان 1399 - 7:29 201 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

منصور البعیجی از وجود یک طرح خطرناک جهت تجزیه زمین های بیابان السماوه به نفع عربستان سعودی با نام سرمایه گذاری بیش از ۲۵ سال خبر داد. منصور البعیجی، نماینده ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی و نائب رییس کمیسیون کشاورزی و آب مجلس نمایندگان از وجود یک طرح خطرناک جهت تجزیه زمین های […]

پ
پ

منصور البعیجی از وجود یک طرح خطرناک جهت تجزیه زمین های بیابان السماوه به نفع عربستان سعودی با نام سرمایه گذاری بیش از ۲۵ سال خبر داد.

منصور البعیجی، نماینده ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی و نائب رییس کمیسیون کشاورزی و آب مجلس نمایندگان از وجود یک طرح خطرناک جهت تجزیه زمین های بیابان السماوه به نفع عربستان سعودی با نام سرمایه گذاری بیش از ۲۵ سال خبر داد.

البعیجی گفت: سرمایه گذاری بیایان السماوه، برای مردم عراق، یک مضحکه است؛ زیرا آنچه که از سرمایه گذاری در سرزمین ما عاید می شود، به ما نمی رسد، بلکه تنها به عربستان سعودی تعلق دارد و در صورتی که آنچه از این زمین ها اضافه باشد، به عراق ارسال می گردد. طرفی که بر این سرمایه گذاری نظارت دارد، طرف سعودی است و هیچگونه ارتباطی با طرف عراقی ندارد.

وی ابراز کرد: ما به عنوان نماینده مردم که جهت حمایت از سرزمین، آسمان و آب کشور قسم یاد کردیم، هیچ گاه اجازه نمی دهیم این سرمایه گذاری دروغین که عربستان از طریق آن قصد دارد بر سرزمین ما تسلط پیدا کند، صورت گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.