حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

همایش بزرگ حوزویان در حمایت از فلسطین و افغانستان

شناسه : 13595 27 اردیبهشت 1400 - 8:26 83 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، همایش بزرگ حوزویان در«حمایت از نهضت مقاومت و محکومیت جنایات عوامل استکبار در فلسطین و افغانستان» برگزار می‌شود. این همایش از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، شورای عالی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۱/۳۰صبح […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، همایش بزرگ حوزویان در«حمایت از نهضت مقاومت و محکومیت جنایات عوامل استکبار در فلسطین و افغانستان» برگزار می‌شود.

این همایش از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، شورای عالی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۱/۳۰صبح در مدرسه علمیه فیضیه قم، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

قرار است در این همایش آیت الله محسن اراکی عضو شورای عالی حوزه های علمیه و عضو خبرگان رهبری سخنرانی کند و از همه اساتید و طلاب حوزه علمیه قم دعوت به عمل آمده‌است تا در آن حاضر شوند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.