حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

هر روز قاسم سلیمانی‌ها و حجازی‌ها را پرورش خواهیم داد

شناسه : 12843 01 اردیبهشت 1400 - 8:35 31 بازدید ارسال توسط : منبع : سپاه نیوز

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در مراسم تشییع پیکر سردار شهید «سیدمحمد حسین‌زاده حجازی» در دانشکده پرواز اصفهان به سخنرانی پیرامون شخصیت والامقام این سردار پرداخت. فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به حضور شهید حجازی […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در مراسم تشییع پیکر سردار شهید «سیدمحمد حسین‌زاده حجازی» در دانشکده پرواز اصفهان به سخنرانی پیرامون شخصیت والامقام این سردار پرداخت.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به حضور شهید حجازی در صحنه‌های مبارزه قبل از انقلاب و در دوره انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گفت:‌ وی یک دوره ۱۰ ساله نیروی مقاومت بسیج را به عنوان پشتوانه اساسی انقلاب فرماندهی کرد و تربیت نیرو‌های مقاومت را از مرز‌های کشور فراتر گذشت و این عرصه را بین‌المللی کرد.

وی افزود: فعالیت این شهید بزرگوار تا جایی است که رهبران جهادی از سید حسن نصرالله و دیگر رهبران پیام‌های تسلیت برای رهبر معظم انقلاب اسلامی ارسال کرده‌‌اند و رهبر معظم انقلاب اسلامی هم در پیام خود این شهید را مجاهدی با فکر پویا و سرشار از ایمان راستین یاد کردند.

‌سردار قاآنی با تأکید بر اینکه جبهه‌های مقاومت در همه کشورهای اسلامی از جمله ایران، سوریه، لبنان، یمن، عراق و.. هر روز اقدامی اساسی در برابر دشمنان انجام می‌دهند، تصریح کرد: این روند همچنان ادامه دارد و هر روز قاسم سلیمانی‌ها و حجازی‌ها را پرورش خواهیم داد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.