حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

هدف دشمن، جداسازی و دلسرد کردن مردم از رهبر و نظام است

شناسه : 8081 15 مهر 1399 - 15:02 157 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده ولیّ فقیه در کاشان اذعان داشت: ادر صورت همراهی مردم با جریان حق، دشمن نمی تواند غلطی مرتکب شود؛ اکنون البته هدف دشمن جداسازی و دلسرد کردن مردم از رهبر و نظام است. آیه الله عباسعلی سلیمانی، روز دوشنبه ۱۴ مهرماه در برنامه بزرگداشت خانواده شاهد دانشگاه آزاد اسلامی کاشان، علاوه بر تکریم یاد […]

پ
پ

نماینده ولیّ فقیه در کاشان اذعان داشت: ادر صورت همراهی مردم با جریان حق، دشمن نمی تواند غلطی مرتکب شود؛ اکنون البته هدف دشمن جداسازی و دلسرد کردن مردم از رهبر و نظام است.

آیه الله عباسعلی سلیمانی، روز دوشنبه ۱۴ مهرماه در برنامه بزرگداشت خانواده شاهد دانشگاه آزاد اسلامی کاشان، علاوه بر تکریم یاد و خاطرات شهدا، خصوصا سردار شهید سلیمانی، اشاره به علائم مومنین کرد و افزود: از مهمترین امتیازات تشیع و مومنین، زیارت اربعین است.

وی ضمن بیان اینکه زیارت عاشورا، عرض ارادات به ماجرای نهضت ابا عبدالله الحسین (ع) تا شهادت است، ابراز کرد: با اینکه زیارت اربعین استمرار ندارد و گستردگی زیارت عاشورا را ندارد اما بسیار پر اهمیت است.

وی در ادامه گفت: امام حسین(علیه السلام) این آموزش را به ما داد که برای نجات مردم از گمراهی، باید متحمل سختی ها شد؛ افراد بسیاری مانند امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در جمهوری اسلامی این زحمات را متقبل شده اند.

نماینده ولیّ فقیه در کاشان گفت: اکنون معیار نظام و منشور حاکمان را حکومت ۴ ساله حضرت علی(علیه السلام) و ۱۰ ساله پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله) می دانیم.

وی تصریح کرد: تا زمانی که مردم همراه جریان حق باشند، دشمن مرتکب هیچ غلطی نخواهد شد. اکنون البته هدف دشمن جداسازی و دلسرد کردن مردم از رهبر و نظام است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.