حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

هجوم به هویت مسلمین، نتیجه سازش پشت صحنه با صهیونیست‌ها است

شناسه : 9143 14 آبان 1399 - 11:59 185 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه ‌الاسلام حمید محمدی، صهیونیسم را یک چالش بیرونی برای اسلام برشمرد و افزود: وقتی این چالش خطرناک می شود که ملت های اسلامی هویت خود را از یاد ببرند و در کنار غرب واقع شوند. در این صورت هجوم به هویت ما توسط ملت های غربی زیاد می‌شود و دلیل این مسأله هم سازشی […]

پ
پ

حجه ‌الاسلام حمید محمدی، صهیونیسم را یک چالش بیرونی برای اسلام برشمرد و افزود: وقتی این چالش خطرناک می شود که ملت های اسلامی هویت خود را از یاد ببرند و در کنار غرب واقع شوند. در این صورت هجوم به هویت ما توسط ملت های غربی زیاد می‌شود و دلیل این مسأله هم سازشی است که در پشت صحنه با صهیونیست‌ها انجام می شود.

دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور، در وبینار مبانی و چالش‌ های معنوی و دینی در برخورد با مصیبت ها و بلایا بیان کرد: وقتی که صحبت از وحدت و تقریب بین مذاهب اسلامی می ‌شود، ابعاد نظری و فکری و نیز اجتماعی و عملی منظور قرار می‌گیرد که این دو با هم در ارتباط می باشند.

حجه الاسلام محمدی افزود: چالش تکفیر از چالش‌های درونی است که از خارج هدایت می‌ شود؛ به همین دلیل ما باید تدبیری جامع داشته باشیم تا بشود این چالشی که هویت اسلامی را زیر سؤال می‌برد را برطرف کنیم.

وی صهیونیسم را یک چالش خارجی برای اسلام برشمرد و تصریح کرد: : وقتی این چالش خطرناک می شود که ملت های اسلامی هویت خود را از یاد ببرند و در کنار غرب واقع شوند. در این صورت هجوم به هویت ما توسط ملت های غربی زیاد می‌شود و دلیل این مسأله هم سازشی است که در پشت صحنه با صهیونیست‌ها انجام می شود.

وی با بیان اینکه در صورتی که نبی گرامی اسلام(صل الله علیه و آله) نیز حضور داشتند، در کنار فلسطینی‌ها در برابر رژیم صهیونیستی واقع می شدند، افزود: باید ما در طریق پیامبر (صل الله علیه و آله) باشیم تا بشود اسلام را به جایگاه مد نظر برسانیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.