حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

نماز، مانعی محکم در برابر آسیب های اجتماعی

شناسه : 8058 15 مهر 1399 - 15:29 259 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده ولی فقیه در استان لرستان اظهار داشت: نماز، مانعی محکم در برابر آسیب های اجتماعی و موجب کم شدن معضلات دینی و فرهنگی جامعه است. حجه الاسلام سید احمد رضا شاهرخی، در همایش دبیران ستاد اقامه نماز استان لرستان، نماز را یک فرصت جهت وصول به خدای متعال، آرامش روان و مانعی محکم مقابل […]

پ
پ

نماینده ولی فقیه در استان لرستان اظهار داشت: نماز، مانعی محکم در برابر آسیب های اجتماعی و موجب کم شدن معضلات دینی و فرهنگی جامعه است.

حجه الاسلام سید احمد رضا شاهرخی، در همایش دبیران ستاد اقامه نماز استان لرستان، نماز را یک فرصت جهت وصول به خدای متعال، آرامش روان و مانعی محکم مقابل آسیب های اجتماعی و اشاعه فرهنگ دینی برشمرد و افزود: تکلیف امروز مبلغین، اشاعه فرهنگ قرآنی و برپایی هر چه باشکوه تر نماز در محل های گوناگون است.

حجه الاسلام شاهرخی ضمن تاکید بر برقراری منظم نماز جماعت در ادارات همراه مراعات دستورالعمل های بهداشتی، بیان کرد: نظام سلطه، همه ابزارش را جهت دین زدایی و نماز زدایی استفاده کرد اما با استقامت معمار بزرگ انقلاب و رهبری معظم و نیز در میدان بودن مردم، نقشه های دشمنان، نقش بر آب شد.

همچنین در ادامه حجه الاسلام چراغی، مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان افزود: برنامه های ستاد اقامه نماز به تلاش طلبه ها و مبلغین در محل های گوناگون برگزار می گردد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به گسترش شیوع کرونا، بخشی از برنامه های دینی و فرهنگی به تلاش مبلغین مساجد و محله ها به صورت مجازی برگزار می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.