حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

نشست شورای امنیت، بدون نتیجه

شناسه : 13635 28 اردیبهشت 1400 - 10:32 80 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، نشست مجازی شورای امنیت سازمان ملل درباره تحوّلات فلسطین و غزه برگزار شد. این نشست که به درخواست چین، نروژ و تونس برای بررسی درگیریها میان رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت فلسطین برگزار شد با انتقاد چین از آمریکا و […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، نشست مجازی شورای امنیت سازمان ملل درباره تحوّلات فلسطین و غزه برگزار شد.

این نشست که به درخواست چین، نروژ و تونس برای بررسی درگیریها میان رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت فلسطین برگزار شد با انتقاد چین از آمریکا و بدون هیچ نتیجه مشخصی پایان یافت.

این جلسه، سومین نشست طی هفتهخ گذشته بود. این درحالی است که دو نشست قبلی نیز با کارشکنی آمریکا و جلوگیری از محکومیت رژیم صهیونیستی بدون انتشار بیانیه مشترک پایان یافته بود. 

در این نشست که به صورت علنی برگزار شد، ریاض مالکی وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین، با جنایت جنگی خواندن حملات اسرائیل به مناطق اشغالی فلسطین از شورای امنیت خواستار تحریم و ممنوعیت تسلیحاتی علیه تل آویو شد. 

 آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل نیز در سخنرانی خود در این نشست از طرفین خواست به درگیری‌ها پایان دهند و راه حل مذاکره را در پیش بگیرند.

وانگ یی وزیر خارجه چین نیز با انتقاد از مواضع آمریکا، واشنگتن را مانعی برای وحدت نظر در شورای امنیت دانست و از آمریکا خواست که مسئولیتهای خود را در قبال این درگیریها بپذیرد و درباره موضع خود تجدید نظر کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.