حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×
ئیس سازمان بسیج مستضعفین:

مواسات یک فرهنگ اسلامی محسوب می‌شود

شناسه : 12695 25 فروردین 1400 - 8:54 71 بازدید ارسال توسط : منبع : بسیج

 به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مرحله چهارم نهضت کمک مومنانه حضور یافت و ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به سخنرانی پرداخت. رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به خاطره خوش کمک‌های مومنانه در سال گذشته گفت: با […]

پ
پ

 به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مرحله چهارم نهضت کمک مومنانه حضور یافت و ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به سخنرانی پرداخت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به خاطره خوش کمک‌های مومنانه در سال گذشته گفت: با توجه به اینکه مواسات یک فرهنگ اسلامی محسوب می شود چهارمین مرحله از این نهضت امروز آغاز می‌شود. بسته‌های امروز از محل واریزی مردم به حساب سازمان بسیج تهیه شده است. این بسته ها کاملاً با اقلام ایرانی تهیه شده است.

وی ضمن تأکید بر نقش برجسته خیّرین در این امر بیان کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون بسته توزیع خواهد شد. با توجه به کمک‌های مردمی پیش بینی می‌کنیم نزدیک به یک و نیم میلیون بسته با محتوای کالای ایرانی در بین نیازمندان توزیع شود.

سردار سلیمانی در خصوص کمک به آسیب دیدگان کرونا افزود: کمک به کسانی که گرفتار کرونا شدند و آسیب دیدند و کسانی که قرنطینه می‌شوند در قالب همین بسته‌ها پیش بینی شده است و در قالب طرح شهید سلیمانی نیز وضعیت آنها پیگیری خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.