حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

مقصود اسرائیل از ارتباط با ملل عرب، جاسوسی علیه ایران است

شناسه : 8733 04 آبان 1399 - 13:29 169 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن اظهار داشت: مقصود اسرائیل از عادی سازی روابط، جاسوسی علیه ایران و نزدیک شدن به تنگه هرمز است. محمد علی حوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: در صورت بروز هرگونه مقابله با اسرائیل در آینده، با همه قدرت از برادران خود در فلسطین و لبنان حمایت […]

پ
پ

محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن اظهار داشت: مقصود اسرائیل از عادی سازی روابط، جاسوسی علیه ایران و نزدیک شدن به تنگه هرمز است.

محمد علی حوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: در صورت بروز هرگونه مقابله با اسرائیل در آینده، با همه قدرت از برادران خود در فلسطین و لبنان حمایت می کنیم.

محمدعلی حوثی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی اهمیت زیادی به عادی سازی روابط با عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن نمی دهد، ابراز کرد: طرف های اسرائیلی به توافقنامه امضا شده با امارات و بحرین توجهی نمی کنند.

وی در ادامه افزود: : مقصود اسرائیل از عادی سازی روابط، جاسوسی علیه ایران و نزدیک شدن به تنگه هرمز است.

حوثی به ورود سفیر ایران به یمن اشاره داشت و تصریح کرد: امکان دارد ائتلاف متجاوزان درباره نحوه ورود سفیر ایران به صنعاء سؤال داشته باشند؛ زیرا انصار الله از ورود آن استقبال کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.