حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

مقاومت جهت خنثی سازی همه توطئه ‌ها کفایت می کند

شناسه : 9239 18 آبان 1399 - 5:29 179 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جنبش امت لبنان در سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور بیان کرد: اتحاد قدرت های زنده و مقاومت در امت ما جهت خنثی سازی همه توطئه ها علیه منطقه و فلسطین کفایت می کند. جنبش امت لبنان در سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور به بالاترین سطح هوشیاری دعوت کرد و اضافه کرد: اتحاد قدرت های زنده […]

پ
پ

جنبش امت لبنان در سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور بیان کرد: اتحاد قدرت های زنده و مقاومت در امت ما جهت خنثی سازی همه توطئه ها علیه منطقه و فلسطین کفایت می کند.

جنبش امت لبنان در سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور به بالاترین سطح هوشیاری دعوت کرد و اضافه کرد: اتحاد قدرت های زنده و مقاومت در امت ما جهت خنثی سازی همه توطئه ها علیه منطقه و فلسطین کفایت می کند.

این جنبش اظهار داشت: تا وقتی که مقاومت که توان این را دارد که امر محال را محقق کند، هست، فشار مستکبرین عالم که در صدر آنها آمریکا برای غارت منطقه و ثروت های آن و تحمیل رژیم اسرائیل بر منطقه می باشد، هیچ گاه به نتیجه نمی رسد.

این جنبش ابراز کرد: هر میزان که گردباد های عادی سازی روابط با اسرائیل و معامله های عصر تشدید شود، حق فلسطینی ها در حقیقت، تاریخ، وجدان و آینده استوار باقی است؛ زیرا خواست ملت ها مرگ ندارد و همه توطئه ها و طرح های خصمانه را ناکام می گذارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.